~

Čeho se na nás dopustili druzí, s tím už se nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.

~

François de la Rochefoucauld

Image Medicine

Image Medicine je neoddeliteľnou súčasťou školy systému Zhong Yuan Qigong (ZYQ). Je pôvodným a starobylým súhrnom metód ozdravovania a celostnej regulácie človeka. Vychádza zo starobylej čínskej medicíny, školy lekára Bien Que. Image Medicine pozerá na ľudský organizmus ako na jeden celok, skladajúci sa z fyzického tela, energetickej časti a informačnej štruktúry, ktoré sú prepojené a navzájom sa ovplyvňujú. Liečenie pôsobí komplexne na všetky oblasti ľudskej bytosti, pričom sa nezameriava na potlačovanie symptómov, ale smeruje k liečeniu samotnej podstaty ochorenia.

Výučba IM je súčasťou školy systému ZYQ a jej základné metódy sa vyučujú na kurzoch jednotlivých úrovni (stupňov 1.-3.ZYQ). Okrem výučby verejnej, a do veľkej miery všeobecnej, existujú špecializované prehĺbené študijné programy priamo v Pekingu vo výskumnom inštitúte Kundawell, ktorý je zameraný na výskum civilizačných ochorení, ich liečbu a výučbu terapeutov Image Medicine. 

Zdravotné problémy, pri ktorých efektívne pomáha Image medicine:
Rôzne ochorenia očí
Struma – zväčšenie štítnej žľazy
Chronická bronchitída
Astma
Vysoký krvný tlak
Zmeny srdcového svalu v dôsledku zástavy srdca
Arteroskleróza
Ischemická choroba srdca
Nedostatočné krvné zásobenie mozgu
Srdcová arytmia
Bradykardia 
Rôzne druhy chronických ochorení žalúdka a čriev
Crohnova choroba
Hernia disku – vyklenutie medzistavcovej platničky v rôznych oblastiach chrbtice
Chronický zápal prostaty
Impotencia
Rôzne zápaly mužských a ženských pohlavných orgánov
Ženská a mužská neplodnosť
Myóm maternice
Cysta na vaječníku
Chronický zápal obličiek

Terapeutické pôsobenie vychádza z tisícročných skúseností a poznatkov o zložení tela z troch substancií (fyzickej, energetickej a informačnej). Ochorenie prechádza postupne všetkými troma úrovňami až sa manifestuje na fyzickom tele človeka. Preto metódy obnovy harmónie a telesného zdravia presne spĺňajú potreby takejto liečby.

Patria k nim:
Energetická a informačná terapia
Cvičenia podporujúce terapiu
Tuina masáž a uvoľňovanie energetických dráh
Bankovanie
Moxovanie
Výživové poradenstvo

  • Bylinky v čínskej medicíne

    Bylinky v čínskej medicíne

    Bylinné zmesi sú základom tradičnej čínskej medicíny. Majú za úlohu fyzické, mentálne alebo emocionálne ťažkosti nielen liečiť, ale predovšetkým odstraňovať ich príčiny.

~

Zlý deň pre tvoje ego je veľkým dňom pre tvoju dušu.

~

Jillian Michaels

Prečo si vybrať Terra Medicu

Už od roku 2009 presadzujeme na Slovensku celostný prístup k zdraviu. Človeka vnímame ako celok, v ktorom sa spájajú vplyvy z vonkajšieho prostredia s vnútorným svetom každého z nás.  K našim klientom pristupujeme individuálne, ponúkame im terapiu "šitú na mieru" na prírodnej báze, bez chémie a bez akýchkoľvek vedľajších účinkov, aby dosiahli stav dokonalej harmónie tela a duše.

Rýchla objednávka

captcha
Znovu načítať

Na prvú navštevu sa môžete objednať osobne, telefonicky alebo objednávkovým formulárom. Termín prvej návštevy Vám oznámime najneskôr do 24 hodín. Prvá návšteva je pre Váš ďalší kontakt s nami najdôležitejšia. Podrobnosti nájdete v sekcii "Objednajte sa".

TERRA MEDICA, Kopčianska 16, 851 01 Bratislava, Slovensko
Recepcia: +421 / 2 / 68 230 711, e-mail: info@terramedica.sk

© 2014, TERRA MEDICA. WEB DESIGN BY LEMONLAB