~

Příliš mnoho myslíme a příliš málo cítíme. Víc než stroje potřebujeme lidskost. Víc než chytrost potřebujeme laskavost a mírnost. Bez toho zvlčíme a ztratíme všecko.

~

Charlie Chaplin

Bankovanie

Bankovanie je liečebná metóda, pri ktorej sa priložením rôznych druhov malých plastových nádob s vnútorným magnetom, aplikáciou podtlaku na akupunktúrne body a dráhy a ich špeciálnou manipuláciou dosahuje príjemný pocit uvoľnenia svalstva, odstránenia bolestivých kŕčov, výrazného zníženia bolestivosti a detoxikácie organizmu. Zrýchlením odtoku lymfy a zlepšením mikrocirkulácie vo svalovom tkanive sa dosahujú prekvapujúce terapeutické účinky na chrbtové svalstvo, veľké kĺby (bedrá, kolená ramená) a aplikáciou na postihnutý meridián aj urýchlené hojenie zápalov respiračného, močového traktu či gynekologických problémov.

Špeciálnymi technikami „čistenia“ meridiánov sa výrazne zlepšuje stav pokožky, odstraňuje sa akné a lokálne zápaly, zlepšuje sa pružnosť pokožky a pri pravidelnom bankovaní sa odstraňujú aj reverzibilné pigmentové zmeny. Navodením rovnováhy vnútorných systémov sa dosahuje výrazný stav psychického pokoja.

  • Atopický ekzém

    Ak máte diagnózu atopický ekzém už viete, že jednoduchá liečba, ktorá by ho vyliečila neexistuje. Nič také neponúka ani tradičná čínska medicína, pozná však spôsob ako stav pokožky dostať pod kontrolu a vo väčšine prípadov aj spôsob, ako ju zahojiť na dlhé obdobie.

~

Zlý deň pre tvoje ego je veľkým dňom pre tvoju dušu.

~

Jillian Michaels

Prečo si vybrať Terra Medicu

Už od roku 2009 presadzujeme na Slovensku celostný prístup k zdraviu. Človeka vnímame ako celok, v ktorom sa spájajú vplyvy z vonkajšieho prostredia s vnútorným svetom každého z nás.  K našim klientom pristupujeme individuálne, ponúkame im terapiu "šitú na mieru" na prírodnej báze, bez chémie a bez akýchkoľvek vedľajších účinkov, aby dosiahli stav dokonalej harmónie tela a duše.

Rýchla objednávka

captcha
Znovu načítať

Na prvú navštevu sa môžete objednať osobne, telefonicky alebo objednávkovým formulárom. Termín prvej návštevy Vám oznámime najneskôr do 24 hodín. Prvá návšteva je pre Váš ďalší kontakt s nami najdôležitejšia. Podrobnosti nájdete v sekcii "Objednajte sa".

TERRA MEDICA, Kopčianska 16, 851 01 Bratislava, Slovensko
Recepcia: +421 / 2 / 68 230 711, e-mail: info@terramedica.sk

© 2014, TERRA MEDICA. WEB DESIGN BY LEMONLAB